ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

20 квітня 2018 року в місті Сєвєродонецьку запрацював агентський пункт з надання пенсійних послуг.

20 квітня 2018 року у м.Сєвєродонецьку, в приміщенні КП «Єдиний розрахунковий центу», відбулось відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг громадянам. Такий захід є одним з головних кроків впровадження важливого для реформування нашої країни документу «Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

Лекція для безробітних у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості

20 квітня 2018 року заступником начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Людмилою Шулікою прийнято участь у проведенні лекції для безробітних у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості.

Зустріч з ветеранською організацією

19 квітня 2018 року начальник відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій  Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Ірина Карлова провела зустріч з Громадською організацією Сєвєродонецької міської ради воїнів – інтернаціоналістів української спілки ветеранів – Афганістану, та їх головою Олександром Бондаренко.

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СУБОТНИК

Днями управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області прийняло участь у загальноміському суботнику.

З метою забезпечення чистоти і порядку було наведено порядок на прилеглій території, прибрано газони, впорядковано квітники, обрізані кущі та сухе гілля, проведено біління бордюрного каменя та дерев.

17.04.2018 Пенсійний фонд провів флешмоб на тему: 35 років страхового стажу, якщо працюєш легально -це реально!

Днями відбувся тематичний флешмоб у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості за участю працівників управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку. На зустрічі також були присутні  представники 6 роботодавців з великою чисельністю робітників, таких як Відділ освіти СМР, ВАТ Луганськтепловоз, ТОВ «Гведеон» , «Сільпо», ВАТ «Склопластик» та інші.

13.04.2018 Прийом громадян в агентських пунктах надання послуг

13 квітня 2018 року спеціалісти відділу обслуговування громадян вже традиційно провели щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян та в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Зустріч з представником МНС

13 квітня 2018 року  відбулась зустріч між працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Сєвєродонецьку та представником ГУ ДСНС в Луганській області Чалим Олександром Миколайовичем.

Підсумки роботи юридичного відділу за I квартал 2018 року

Протягом звітного періоду робота юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області була спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

06.04.2018 Прийом громадян в агентських пунктах надання послуг

06 квітня 2018 року спеціалісти відділу обслуговування громадян вже традиційно провели щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян та в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

«Пенсійний кур’єр» - газета для всіх!

Шановні пенсіонери, звертаємо вашу увагу, що продовжується передплата на газету «Пенсійний кур’єр». Видання розміщує коментарі з приводу законодавчих нововведень та фахові роз’яснення актуальних пенсійних питань. В чисельних рубриках газети можна знайти інформацію про  зміни у пенсійному законодавстві,  пенсійної реформи та актуальну інформацію щодо пенсійних питань.

Pages

Subscribe to УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ RSS