25.07.2017 До уваги громадян!!!

До УПФУ в м.Сєвєродонецьку надійшли нові пенсійні посвідчення, замовлені в червні 2017 року. Просимо громадян, які замовляли пенсійні посвідчення,  ознайомитись з їх переліком та терміново отримати свій документ.

На обліку в управлінні знаходяться пенсійні посвідчення, які були замовлені на протязі 2015 – 2017 років.

21.07.2017 ЗУСТРІЧІ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

21 липня 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведені щотижневі заплановані зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів.

Черговий виїзний прийом громадян у агентському пункті смт. Борівське

21 липня 2017 року у смт. Борівське головними спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Іриною Ільченко та Іриною Зеленською проведено прийом громадян з надання пенсійних послуг.

19.07.2017 ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ КЕРІВНИЦТВОМ УПРАВЛІННЯ

19 липня 2017 року відповідно до затвердженого графіка особистого виїзного прийому громадян керівництвом управління, виконуючим обов'язки начальника юридичного відділу Ольгою Косілковою проведено виїзний прийом громадян у смт. Сиротине.

З метою вирішення питань звернулись 6 осіб.

Інформація щодо роботи управління зі зверненнями громадян за I півріччя 2017 року

Робота зі зверненнями громадян в управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку спрямована на забезпечення прав громадян на звернення, подальше підвищення якості їх обслуговування та створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України “Про звернення громадян”, інших нормативно-правових актів з цих питань.

До уваги громадян щодо пенсійних посвідчень!

До УПФУ в м.Сєвєродонецьку надійшли нові пенсійні посвідчення, замовлені на початку червня 2017 року. Просимо громадян, які замовляли пенсійні посвідчення,  ознайомитись з їх переліком та терміново отримати свій документ.

На обліку в управлінні знаходяться пенсійні посвідчення, які були замовлені на протязі 2015 – 2017 років.

Зустріч з представниками Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП України в Луганській області

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області відбулась зустріч колективу працівників з представниками поліції – начальником Сєвєродонецького ВП ГУНП України в Луганській області Сергієм Лозиченко, начальником відділу превенції Валерієм Богоявленським та начальником сектору моніторингу Віталієм Коваленко.

Підсумки роботи юридичного відділу за II квартал 2017 року

Протягом звітного періоду робота юридичного відділу управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області була спрямована на забезпечення реалізації державної політики у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

Мінімальний страховий стаж

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Зустріч з головою ветеранської організації

06 липня 2017 року начальник управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Олена Бєлікова провела зустріч з головою Сєвєродонецької міської ради воїнів-інтернаціоналістів української спілки ветеранів Афганістану Олександром Бондаренко.

Pages

Subscribe to УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ RSS