ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Як працює накопичувальна пенсійна система

11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій № 2148-VIII від 3 жовтня 2017 року, або так звана "пенсійна реформа".

25.04.2018 ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

До УПФУ в м.Сєвєродонецьку надійшли нові пенсійні посвідчення. Просимо громадян, які замовляли пенсійні посвідчення на початку квітня,  ознайомитись з їх переліком та терміново отримати свій документ.

Веб-портал Пенсійного фонду України

Мало хто знає, але існує зручна можливість від  Пенсійного фонд України яка дозволяє кожному дізнатися онлайн про свою офіційну зарплату та не тільки - «Портал Електронних Послуг Пенсійного фонду України» http://portal.pfu.gov.ua/ .

 Також за допомогою сервісу можна:

Керівництвом управління проведено пряму телефонну «гарячу лінію»

23 квітня 2018 року начальником управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Оленою Бєліковою проведено пряму телефонну «гарячу лінію», на яку звернулось за наданням роз’яснень 27  осіб.

20.04.2018 Зустріч з ветеранською організацією

20 квітня 2018 року в приміщенні музею ПрАТ «Азот» відбулась зустріч з ветеранською організацією, на якій була присутня  головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталія Хохлова.

20 квітня 2018 року в місті Сєвєродонецьку запрацював агентський пункт з надання пенсійних послуг.

20 квітня 2018 року у м.Сєвєродонецьку, в приміщенні КП «Єдиний розрахунковий центу», відбулось відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг громадянам. Такий захід є одним з головних кроків впровадження важливого для реформування нашої країни документу «Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року».

Лекція для безробітних у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості

20 квітня 2018 року заступником начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Людмилою Шулікою прийнято участь у проведенні лекції для безробітних у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості.

Зустріч з ветеранською організацією

19 квітня 2018 року начальник відділу призначення, перерахунку та виплати пенсій  Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Ірина Карлова провела зустріч з Громадською організацією Сєвєродонецької міської ради воїнів – інтернаціоналістів української спілки ветеранів – Афганістану, та їх головою Олександром Бондаренко.

ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СУБОТНИК

Днями управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області прийняло участь у загальноміському суботнику.

З метою забезпечення чистоти і порядку було наведено порядок на прилеглій території, прибрано газони, впорядковано квітники, обрізані кущі та сухе гілля, проведено біління бордюрного каменя та дерев.

17.04.2018 Пенсійний фонд провів флешмоб на тему: 35 років страхового стажу, якщо працюєш легально -це реально!

Днями відбувся тематичний флешмоб у Сєвєродонецькому міському Центрі зайнятості за участю працівників управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку. На зустрічі також були присутні  представники 6 роботодавців з великою чисельністю робітників, таких як Відділ освіти СМР, ВАТ Луганськтепловоз, ТОВ «Гведеон» , «Сільпо», ВАТ «Склопластик» та інші.

Pages

Subscribe to УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ RSS