You are here

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Від ефективності функціонування державної служби залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, реалізація 

                                                                                                  державної соціальної політики.

Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях,

добра і добробуту, заслуженої поваги і вдячності людей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний,

а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного

і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

колектив УПФУ в м.Сєвєродонецьку

ЗВОРУШЛИВІ СВЯТА У СЄВЄРОДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ШКОЛІ-ІНТЕРНАТІ

02.06.2017

Чудові та зворушливі свята пройшли у Сєвєродонецькій обласній школі-інтернаті – Свято останнього дзвоника та День захисту дітей.

Цього року у доросле життя заклад випускає дванадцятьох дітей. У гості до випускників завітали представники обласної державної адміністрації та Сєвєродонецької міської ради, державних установ та організацій. Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області були присутні заступник начальника управління Олена Вєтрова та головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Наталія Зайкова.

Свято останнього дзвоника пройшло весело, але й з щирим почуттям суму випускників. Вихователі учнів привітали їх зі святом та побажали щасливого нового, вже дорослого життя. Благословили дітей представники церкви. Керівники школи-інтернату побажали дітям щасливих канікул, а випускникам – вступити у вищі навчальні заклади.

Перший день літа – це яскраве свято дитинства, яке весело відзначають в Україні і в багатьох країнах світу. 01 червня 2017 року з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у школі-інтернаті відбулось прекрасне свято радості та посмішок. Начальник управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Олена Бєлікова завітала в гості до дітей, які привітали присутніх на святі святковим концертом. Діти підготували яскраву програму, проявили творчість, натхнення та артистизм. Малюки отримали солодкі подарунки та привітання від представників державних установ міста.