You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч зі «студентами» Університету третього покоління

26.09.2017

Напередодні свята Дня ветеранів та людей похилого віку до Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сєвєродонецької міської ради завітала заступник начальника відділу обслуговування громадян Інна Зінченко.

Присутні «студенти-пенсіонери» дуже уважно слухали її розповідь про сучасні методи спілкування з управлянням Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку.

Фахівець звернула увагу на те, що прагнучи максимально наблизити до людей свої послуги, зробити їх отримання максимально зручним, управління надає громадянам роз’яснення через Skype, Веб-портал  Пенсійного фонду України, «гарячу» телефонну лінію та рубрику «зворотній зв’язок», що дозволяє оперативно отримати відповіді  на звернення громадян.

Заступник начальника відділу обслуговування громадян розповіла, що управлінням ведеться сторінка у соціальній мережі Facebook, а на офіційному сайті управління розміщена найактуальніша інформація стосовно пенсійного забезпечення громадян.

Інна Зінченко наголосила, що завдяки дистанційному обслуговуванню містяни зможуть без черг та зайвих витрат часу отримати оперативне роз’яснення щодо чинного пенсійного законодавства та змін, які передбачаються законопроектами з реформування пенсійної системи з жовтня 2017 року, умов реалізації права на призначення різного роду пенсій, складових та розміру пенсії, права на перерахунок та з інших питань.

Наприкінці зустрічі пенсіонери висловили свою подяку та побажання до подальшої співпраці. Разом з цим Інна Зінченко привітала їх зі святом Дня ветеранів та людей похилого віку.