You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ

26.05.2017

Проведення лекцій та зустрічей зі студентами є необхідним та актуальним заходом з інформування молоді щодо питань офіційного працевлаштування та легалізації праці.

Таку зустріч проведено 25 травня 2017 року в Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля в рамках регіонального ярмарку вакансій «Пошук роботи – початок кар’єри». Захід було проведено Луганським обласним центром зайнятості.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської роботи була присутня заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Людмила Шуліка.

Молоді було роз’яснено переваги офіційного працевлаштування для забезпечення соціальних гарантій зараз та гідних пенсій в майбутньому. Детально акцентовано увагу на неприпустимості одержання заробітної плати «в конвертах» та негативних наслідках тіньової заробітної плати для соціального захисту застрахованих осіб в таких випадках.

Для контролю за повнотою та достовірністю відображення власних персоніфікованих даних всім присутнім було запропоновано реєстрацію на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України, як зручну та сучасну форму електронних послуг. Людмила Шуліка вказала, що завдяки електронним послугам Веб-порталу кожен має можливість отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку та здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права.

Впродовж зустрічі студенти отримали вичерпні та змістовні відповіді на питання, ознайомились з інформаційними буклетами Пенсійного фонду.