You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ЗУСТРІЧ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН

30.01.2017

27 січня 2017 року спеціалістами відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області проведені зустрічі за місцем проживання громадян-пенсіонерів. З проханням про проведення виїзної зустрічі звернулось 7 осіб: Сергєєв М.В. (87 років), Ісаченко В.С. (75 років), Карпушина Г.Ф. (70 років), Колпачов В.П. (79 років), Колпачова В.С. (81 рік), Германова М.Х. (83 роки), Терк З.Є. (87 років).

Серед вказаних громадян один є внутрішньо переміщеною особою. Він звернувся з метою переведення пенсії з іншого УПФУ та оформлення електронного пенсійного посвідчення. Спеціалісти управління допомогли написати заяву про запит пенсійної справи, надали роз’яснення щодо сутності банківських карток, які разом з цим є електронними пенсійними посвідченнями, прийняли та відсканували відповідний пакет документів та фото. Додатково повідомили про умови отримання нових карток та їх користування.

3 пенсіонера звернулись з метою отримання довідки про розмір пенсії. Спеціалісти управління надали довідки за необхідний період та надали додаткові роз’яснення щодо підвищення розміру пенсії у 2017 році.

У трьох пенсіонерів було прийнято заяви про зміну способу отримання пенсії. Вони вирішили перевести пенсійні виплати з рахунку банку до вузлу зв’язку. Спеціалісти надали роз’яснення щодо переваг та недоліків отримання пенсійних виплат кожним способом.

Додатково для всіх громадян було проведено роз’яснювальну роботу з метою захисту населення від шахраїв, повідомлено про необхідність бути пильними та обережними при купівлі товару через Інтернет-мережі, заборону повідомляти персональні дані за телефоном.

Громадяни отримали вичерпні відповіді на додаткові запитання. Від фотозйомки відмовились.