You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч з трудовим колективом ПАТ "Укртелеком"

02.11.2016

02 листопада 2016 года працівники управління Пенсійного фонду України в    м. Сєвєродонецьку Луганської області зустрілися з трудовим колективом  ПАТ «Укртелеком» Харківської філії.

У ході зустрічі було роз’яснено основні засади Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Присутні із зацікавленням обговорювали шляхи модернізації Пенсійного фонду, в тому числі з урахуванням новітніх інформаційних та управлінських технологій, єдиних сучасних стандартів якості обслуговування громадян, ефективних організаційних та структурних рішень, впровадження і розвиток ринкових елементів обслуговуючої інфраструктури та механізмів громадського контролю, крім цього задавали і звичайні запитання про особливості призначення, нарахування та індексацію пенсій, зміни при нарахуванні пенсій працюючим пенсіонерам.

Спеціалісти відділу платежів до пенсійної системи УПФ в м.Сєвєродонецьку акцентували увагу присутніх на запровадженні накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій, на удосконаленні в майбутньому діючої солідарної системи, дотриманні соціальних прав громадян та перспективи і звуження іх внаслідок «неофіційного» заробітку, на майбутні зміни в законодавстві щодо відшкодування пільгових пенсій та розвиток недержавного пенсійного забезпечення.