You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч з представником МНС

16.04.2018

13 квітня 2018 року  відбулась зустріч між працівниками управління Пенсійного фонду України в місті Сєвєродонецьку та представником ГУ ДСНС в Луганській області Чалим Олександром Миколайовичем.

Дотримання правил пожежної безпеки на підприємстві, своєчасне реагування на надзвичайні ситуації, алгоритм правильних дій у разі виникнення пожежі — такі питання порушили під час бесіди у трудовому колективі УПФУ.

Не зайвим було нагадати про причини виникнення пожеж та їх наслідки, правила гасіння пожежі за допомогою вогнегасника та правила безпечної евакуації.

Керівництво зауважило, що така інформація є надзвичайно ціною, тому що відіграє важливу роль на крупних підприємствах щодо попередження виникнення пожеж, а також набуття персоналом управління відповідних знань та практичних навичок щодо дій у разі виникнення пожеженебезпечної  ситуації.       Колектив ПФУ приймав активну участь в обговоренні засобів пожежегасіння,  правил поведінки при виникненні пожежі, правил допомоги при евакуації літніх відвідувачів у разі виникнення небезпеки. Олександр Чалий наголосив, що у разі пожежі головне тверезо оцінювати ситуацію не піддаватись паніці, не наражати себе на небезпеку та не робити необміркованих вчинків.