You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

26.03.2018

23 березня 2018 року співробітниками Фонду соціального страхування України у Луганській області проведено зустріч у колективі управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області. Метою зустрічі стало ознайомлення працівників Управління з новими напрямами роботи Фонду, можливостями, які надаються кожній застрахованій особі.

Упродовж зустрічі окрему увагу було приділено новим прогресивним підходам, які активно впроваджуються Фондом та адресності програм соціального захисту громадян.

З 2018 року забезпечення путівками для відновлювального лікування здійснюватиметься за новим принципом – «гроші ходять за людиною». Ідеться, зокрема, про спрощення відшкодування витрат як на безпосередньо реабілітаційне лікування застрахованих осіб, так і оздоровлення потерпілих на виробництві.

Так усю необхідну роботу, пов’язану з підготовкою та оформленням документів, необхідних для отримання застрахованою особою санаторно-курортного лікування будуть здійснювати працівники Фонду, а не людина. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна санаторно-курортна путівка, що сплачена за рахунок коштів Фонду. Важливою відмінністю такої путівки є те, що вона видається для лікування застрахованої особи – безкоштовно, а на період санаторно-курортного лікування в установленому порядку видається листок непрацездатності.

Спеціалісти Фонду надали кваліфіковані роз’яснення з зазначеного питання та відповіли на запитання присутніх.