You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч з представниками Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП України в Луганській області

12.07.2017

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області відбулась зустріч колективу працівників з представниками поліції – начальником Сєвєродонецького ВП ГУНП України в Луганській області Сергієм Лозиченко, начальником відділу превенції Валерієм Богоявленським та начальником сектору моніторингу Віталієм Коваленко.

Зустріч була проведена в рамках взаємодії поліції Сєвєродонецька з населенням міста. Метою проведення даного заходу є реалізація принципів відкритості і публічності, створення умов на отримання достовірної інформації про діяльність поліції безпосередньо від самих правоохоронців. Керівництво Сєвєродонецького відділу поліції виступило з ініціативою проведення зустрічі для звітування про результати роботи поліції за півріччя, а також інформування про методи попередження численних правопорушень.

Сергій Лозиченко звернув увагу присутніх на криміногенну обстановку на території міста, основні види шахрайства та засоби їх уникнення. Керівник поліції Сєвєродонецька подякував за розуміння і підтримку та додав, що протистояти злочинності можна тільки спільними зусиллями.

По закінченню доповіді працівники управління отримали можливість задати питання, на які отримали вичерпні відповіді. Учасники зустрічі підтвердили корисність проведення подібних спільних заходів взаємодії.