You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч з працюючою молоддю

15.11.2017

Напередодні заступник начальника відділу АСІСЕРтаЗІ управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела зустріч у трудовому колективі ПАТ «Альфа Банк» з працюючою молоддю.

Саме на неї – працездатну молодь, і розраховані новації, що запроваджуватимуться у пенсійному забезпеченні, зокрема, накопичувальної системі загальнообов’язкового пенсійного страхування.

Фахівець управління акцентувала увагу на тому, що накопичувальна система стане одним з важливих факторів у вирішенні проблеми легалізації заробітної плати, яка є визначальною у призначенні пенсій.

 

Якраз накопичувальна система у перспективі має стати запорукою достойної старості. Адже в даному разі благополуччя пенсіонера залежитиме не тільки від держави, а й від нього самого. А про це варто замислитися ще змолоду.

Наприкінці зустрічі працівники ПАТ «Альфа Банк» виявили бажання зареєструватися на ВЕБ-порталі Пенсійного фонду України та самостійно контролювати свого роботодавця, щоб бути впевненими у своєму майбутньому.