You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ПАТ «МЕХАНІЗАТОР»

29.09.2016

27 вересня 2016 року відбулась зустріч начальника управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області Бєлікової О.С., в.о. начальника відділу платежів до пенсійної системи управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку в Луганській області Нахімової О.Б. з керівником ПАТ «Механізатор» Крайновим А.А..

На зустрічі обговорювались питання щодо виконання графіку погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску, страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, яка склалася на 1 лютого 2016 року, щодо недопущення зростання заборгованості по поточних платежах з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. 

Нахімова О.Б. доповіла, що на виконання доручення прем’єр-міністра від 12.02.2016 №600/0/10-16/039 щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду та зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску, страхових внесків та відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, укладено графік погашення заборгованості зі сплати платежів до ПФУ з підприємством-боржником  ПАТ „Механізатор” на суму заборгованості 201,7 тис. грн., яка утворилася станом на 01.02.2016. Станом на 27.09.2016 на виконання укладеного графіка в рахунок погашення заборгованості від  ПАТ „Механізатор” в липні 2016 року надійшло 20,8 тис.грн.

Крайнов А.А. доповів, що ПАТ „Механізатор” має дебіторську заборгованість, яка складається з боргів підприємств ВАТ „Трест „Сєвєродонецькхімбуд” у сумі 186,0 тис.грн. та ПП „Рубежрембуд” у сумі 416,0 тис.грн. Стягнення дебіторської заборгованості відбулось у судовому порядку,  рішення суду винесено на користь ПАТ „Механізатор”. Тому очікується погашення дебіторської заборгованості, яка в свою чергу тягне погашення боргів по податках та зборах, та виконання графіків погашення заборгованості зі сплати платежів до ПФУ.

За результатами співбесіди вирішено, що кошти які надійдуть від погашення  дебіторської заборгованості будуть спрямовані на погашення боргів до ПФУ та виконання графіків погашення заборгованості зі сплати платежів до ПФУ.