You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Зустріч-семінар із страхувальниками

18.08.2017

В Державній податковій інспекції у м. Сєвєродонецьку заступником начальника відділу Людмилою Шулікою проведено запланований семінар-зустріч з бухгалтерами та фізичними особами-підприємцями.

Головне питання семінару - стан розвитку реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі РЗО) та прямий зв’язок повноти та правильності наповнення РЗО із коректним та своєчасним поданням звітності по єдиному соціальному внеску та повідомлень про прийняття на роботу.

Спеціалістами управління Пенсійного фонду України в мiстi Сєвєродонецьк проводиться постійна  iнформацiйно–роз’яснювальна робота для того, щоб громадяни зрозуміли, що кожен легковажний крок, зроблений сьогодні, в майбутньому буде мати наслідки. Людмила Шуліка зауважила, що порушення законодавства в сфері пенсійного забезпечення тягнуть за собою негативні наслідки, такі як соціальна незахищеність найманого працівника, а саме вiдсутнiсть трудового стажу, відпустки, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби та інше.

Застрахованим особам було роз’яснено про можливість зручно здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права через електронний Веб-портал, який цілодобово доступний за адресою: http:\\www.portal.pfu.gov.ua.  У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо.

Для реєстрації на ВЕБ-порталі необхідно особисто отримати в будь-якому органі Пенсійного фонду код доступу, або за допомогою ключів ЕЦП органів ДФС, органів юстиції чи Приватбанку (з повним переліком можна ознайомитись безпосередньо на порталі).

По закінченні зустрічі присутні представники страхувальників та безпосередньо застраховані особи мали змогу отримати відповіді на свої питання та одержати інформаційно-роз’яснювальні матеріали (буклети та інформаційні листівки)