You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Заходи до Єдиного дня Пенсійного фонду України

03.11.2017

Напередодні святкування Єдиного дня Пенсійного фонду України спеціалісти управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області провели низку заходів.

Заступник начальника управління Олена Вєтрова надала інтерв’ю місцевому телеканалу, в якому детально розповіла щодо проведеного перерахунку та «осучаснення» пенсій у зв’язку з прийняттям пенсійної реформи з 01 жовтня 2017 року. Також обговоренню цих питань присвячено зустріч з пенсіонерами в Університеті третього покоління, яку провела головний спеціаліст Наталія Хохлова.

                                    

Спеціалістами фінансово-економічного відділу проведено флеш-моб у трудовому колективі ТОВ «Науковому центрі вивчення ризиків «Ризикон» під гаслом «Зарплата в конверті – втрачена пенсія!». Присутнім роз’яснено, що чим більше страховий стаж та офіційна заробітна плата, тим буде вищий розмір майбутньої пенсії.

З метою наближення надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів, фахівці відділу з обслуговування громадян здійснили виїзний прийом у агентському пункті смт.Сиротино. На стендах управління оновлено інформацію стосовно підсумків роботи управляння за 9 місяців 2017 року. Також на офіційному сайті управління та сторінці у Facebook розміщено інформацію з актуальних питань.            

 

2 листопада поточного року перший заступник начальника управління Людмила Кулішова провела «гарячу» телефонну лінію та особистий прийом громадян. Найпоширенішими питаннями були  «осучаснення» та перерахунок пенсій у зв’язку з проведенням пенсійної реформи з 01 жовтня 2017 року.

         Начальником відділу по роботі з персоналом Оленою Барабановою проведено зустріч з молоддю з метою роз’яснення переваг роботи на посадах державної служби, головних принципів та особливостей виконання функцій держави, забезпечення стабільності та надійності роботи Пенсійного фонду України.

Начальником відділу ППВП Іриною Карловою проведено зустріч з головою організації «Ветерани Чорнобиля м.Сєвєродонецька» Алевтиною Фіалковською. Метою зустрічі було роз’яснення актуальних питань в пенсійному законодавстві.     Також 2 листопада 2017 року в управлінні проведено заняття у «Школі майбутнього пенсіонера» та День відкритих дверей з розповсюдженням буклетів, листівок та газет. На прийомі обговорювалися актуальні питання легалізації доходів громадян, захисту трудових прав та популяризації веб-порталу Пенсійного фонду України.      

Начальником юридичного відділу Наталією Рисухіною надані юридичні консультації пенсіонерам з питань сплати страхових внесків до Пенсійного Фонду України підприємством-боржником.

В рамках проведення Єдиного дня Пенсійного фонду України відбулося анкетування 30 застрахованих осіб та 50 пенсіонерів з  метою вивчення громадської думки щодо якості обслуговування громадян.

Наприкінці дня спеціалісти підвели підсумки проведених заходів в управлінні та підрахували, що майже п’ятсот осіб отримали консультації, роз’яснення та відповіді на хвилюючі питання. Розповсюджено 375 буклетів та листівок («Сучасні сервіси Пенсійного фонду - це зручно», «Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією для всіх», «Про порядок відновлення виплати пенсій особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України і районів проведення АТО») та 185 газет «Донбасс-Информ». Упродовж дня було надано можливості кожному громадянину скористатися послугами Фонду, вивчити актуальні зміни в пенсійному законодавстві, ознайомитись з сучасними інформаційними технологіями, які впроваджуються в Пенсійному фонді.