You are here

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Від ефективності функціонування державної служби залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, реалізація 

                                                                                                  державної соціальної політики.

Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях,

добра і добробуту, заслуженої поваги і вдячності людей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний,

а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного

і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

колектив УПФУ в м.Сєвєродонецьку

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ «ПОШУК РОБОТИ – ПОЧАТОК КАР'ЄРИ»

26.05.2017

25 травня 2017 року в Східноукраїнському національному університеті ім. Володимира Даля відбувся дуже важливий для студентської молоді захід – ярмарок вакансій «Пошук роботи – початок кар’єри». Захід було проведено Луганським обласним центром зайнятості за участю організацій та підприємств Луганської області.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської роботи були присутні головні спеціалісти відділу по роботі з персоналом Олена Барабанова та Олена Аннюк.

Метою зустрічі зі студентами-випускниками 2017 року стало інформування щодо діяльності та завдань Пенсійного фонду України, умов вступу на державну службу, вимог щодо зайняття посад державного службовця. Спеціалісти управління детально розповіли про головні вимоги прийняття на посаду – проведення тестування зі знання чинного законодавства, оприлюднення електронної декларацій про доходи відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» N 1700-VII від 14 жовтня 2014 року, наявності посвідчення про вільне володіння державною мовою тощо.

Окрему увагу звернули на особливості перебування на посадах державного службовця, перспективи роботи, враховуючи реформування та модернізацію Пенсійного фонду України.