You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

05.03.2018

2 березня 2018 року відбувся ярмарок вакансій організований Сєвєродонецьким міським Центром зайнятості для осіб з обмеженими можливостями. Від управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку участь в заході  прийняла заступник начальника відділу  Людмила Шуліка.

На зустрічі були присутні  представники 6 роботодавців з великою чисельністю робітників, Пенсійного фонду, Центру зайнятості, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, Головного управління Держпраці, управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради.

Під час ярмарку було розглянуто тему можливості працевлаштування осіб з обмеженими можливостями до органів ПФУ. Ознайомлено з можливістю перегляду даних про наявність вакансій на сайтах УПФУ в м. Сєвєродонецьку та НАЗК.

Представниками органів державної влади було надано роз’яснення щодо діючих можливостей для громадян при зверненні до вказаних організацій, а представники кадрових служб від роботодавців озвучили перелік наявних вакансій.

Надана інформація визвала жвавий інтерес серед присутніх, по закінченні заходу всі мали можливість задати свої питання.