You are here

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Від ефективності функціонування державної служби залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, реалізація 

                                                                                                  державної соціальної політики.

Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях,

добра і добробуту, заслуженої поваги і вдячності людей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний,

а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного

і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

колектив УПФУ в м.Сєвєродонецьку

Відділ по роботі з персоналом

Начальник відділу - Тріфонова Ніна Семенівна

Основними завданнями відділу є реалізація державної політики у сфері державної служби та з питань роботи з персоналом; ведення організаційно -інформаційної  роботи.

Віддл приймає участь у розробці річних планів роботи з кадрами, визначає щорічну та перспективну потребу в персоналі. Веде встановлену звітно-облікову документацію, готує державну статистичну та іншу звітність з кадрових питань, аналізує якісний склад керівників та інших державних службовців управління. Проводить роботу з кадровим резервом управління, здійснює організаційно-методичне керівництво формуванням кадрового резерву. Забезпечує реалізацію державної політики з питань інформаційно-роз’яснювальної роботи, узагальнює інформацію та вносить пропозиції щодо вдосконалення цієї роботи. Організовує роботу з інформування громадськості з питань діяльності органів Фонду із залученням до цієї роботи відповідних відділів управління. Налагоджує і підтримує зв'язки з іншими державними органами та громадськими організаціями з метою вивчення громадської думки стосовно шляхів розв'язання актуальних проблем з питань, віднесених до компетенції управління.