You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Відділ платежів до пенсійної системи

Начальник відділу - Артемова Лариса Віталіївна

Основні напрями діяльності відділу:

 • Аналізує та прогнозує своєчасне і повне надходження коштів від страхувальників та застрахованих осіб по страховим внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та збору з окремих видів господарських операцій за додатковими ставками.
 • Веде повний і своєчасний облік осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
 • Вносить зміни до реєстру застрахованих осіб у разі виявлення за результатами перевірки поданих страхувальником недостовірних відомостей про застрахованих осіб та невиконання приписів щодо усунення цих порушень.
 • Забезпечує взаємодію, що належить до його компетенції, з органами Міністерства доходів і зборів, з органами державної виконавчої влади, прокуратури та іншими контролюючими органами і державними соціальними фондами, підприємствами, установами, об’єднаннями громадян, організаціями та фізичними особами-підприємцями.
 • Підтверджує сплату внесків для призначення пенсій, здійснює розрахунок доплати до мінімального внеску для зарахування страхового стажу, надає платникам та застрахованим особам інформацію, визначену законодавством, зокрема, щодо здійснення доплати до мінімального страхового внеску відповідно до частини третьої статті 24 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” та вносить дані до реєстру застрахованих осіб.
 • Надає довідки про відсутність заборгованості зі сплати страхових внесків за період до 01.01.2011.
 • Здійснює роботу з підприємствами по відшкодуванню витрат на доставку і виплату пільгових пенсій, пенсій науковим працівникам.
 • Бере участь в ознайомленні зі станом виконавчого провадження по виконавчих документах про стягнення коштів до Пенсійного фонду України та реалізації заходів у разі встановлення порушень.
 • Аналізує та контролює виплату компенсації відповідно до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 153.
 • У межах своєї компетенції розглядає звернення, заяви, скарги підприємств, установ, організацій та фізичних осіб.
 • Забезпечує своєчасний аналіз звітності про стан надходження страхових внесків та інших платежів до Пенсійного фонду України.

 

Робота відділу розподілена на сектори.

- Сектор по роботі з СПД-фізичними особами (кім. 208, телефон 4-43-79):

Щоткіна Наталія Володимирівна - А, Б, В, Г, Д, Є, Ж, О, П, Р, С, З, І, К, Л, М, Н, Т, У, Ф, Х, Ц, Ч, Ш,Щ, Е, Ю,Я

- Сектор по роботі з юридичними особами:

Гузеєва Наталія Леонідівна, Ромашова Світлана Миколаївна (кімната 216, телефон 4-40-47)

Дейнега Олеся Євгенівна, Тодорова Ганна Вікторівна (кімната 212) - телефон 4-40-18

Коростельова Тетяна Вікторівна, Іванченко Тетяна Петрівна, Крамська Валерія Ігорівна (кімната 208) - телефон 4-43-79

- Ведення реєстру застрахованих осіб, своєчасне внесення та використання відомостей з нього:

Тодорова Ганна Вікторівна (кімната 212) - телефон 4-40-18