You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

В управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області стартував Всеукраїнський тиждень права

05.12.2016

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 627-р з 5 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права, який триватиме по 9 грудня 2016 року.

Нагадуємо, що  проведення Всеукраїнського тижня права було започатковано у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 року №1149 встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

У зв’язку з цим в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку  затверджено план заходів з участі в проведенні у 2016 році Всеукраїнського тижня права. Планом передбачено підготувати публікації у засобах масової інформації щодо реалізації і захисту прав людини з питань, що стосуються діяльності управління, відповідно до планів навчання працівників управління провести лекції, бесіди з питань реалізації і захисту прав людини, надати правову допомогу з питань, що входять до компетенції управління Пенсійного фонду України, особам, які звертаються на особистий прийом.

Робота з проведення визначених планом заходів триває , оскільки проведення тижня права має сприяти підвищенню рівня правової культури населення, а також обізнаності щодо конституційних прав і обов’язків та можливості їх реалізації й захисту.