You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

В УПФУ в м.Сєвєродонецьку відзначили професійне свято – День Пенсійного фонду України.

26.12.2016

23 грудня відбулось урочисте святкування 26 річниці утворення Пенсійного фонду України. Урочистий захід було розпочато з привітального виступу начальника управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Олени Бєлікової. Вона подякувала кожному спеціалісту за щоденну напружену, відповідальну, складну й, одночасно, таку необхідну роботу.

Начальник управління зазначила, що колектив управління є дружнім та згуртованим, а це допомагає виконувати спільну справу, долати труднощі, прагнути до вдосконалення роботи кожного й досягати нових перемог разом.

На урочистому заході відзначили важливий ювілей – 25 років відданої праці у Пенсійному фонді начальника відділу платежів до пенсійної системи Лариси Артемової. Вдячність та повагу до професійного досвіду, внеску та кваліфікації було підтверджено квітами та оплесками колег.

Урочисте та приємне нагородження було продовжено врученням почесних грамот працівникам управління. За бездоганну, ефективну службу, високу виконавську дисципліну та з нагоди 26-річниці утворення Пенсійного фонду України почесними грамотами було нагороджено:

- Нахімову Ольгу Борисівну - –  заступника начальника відділу платежів до пенсійної системи;

- Пархоменко Тетяну Євгенівну –  заступника начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій;

- Усову Марину Ігорівну - заступника начальника адміністративно-господарського відділу;

- Азарову Юлію Сергіївну - головного спеціаліста бюджетно-фінансового відділу;

- Іванченко Тетяну Петрівну – головного спеціаліста відділу контрольно-перевірочної роботи;

- Мостову Оксану Євгенівну – головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного  відділу;

- Родіна Артема Валерійовича – головниго спеціаліста-системотехніка відділу адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем;

-Шамрай Наталію Володимирівну – головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій;

- Шулік Олену Дмитрівну – головного спеціаліста відділу обслуговування громадян.

Про святковий настрій всього колективу подбали представники первинної профспілкової організації управління. Кожен з присутніх отримав солодкий подарунок та щирі привітання.