You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

В УПФУ в м.Сєвєродонецьку проведено «Школу майбутнього пенсіонера».

28.04.2017

27 квітня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера». Цього разу у заході взяли участь 5 майбутніх пенсіонерів – жінки та чоловік віком 57-58 років.

Людмила Шуліка звернула увагу відвідувачів, що головне завдання «Школи майбутнього пенсіонера» – це роз’яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок. Завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію.

Присутнім роз’яснено, що чим більше страховий стаж та офіційна заробітна плата, тим буде вищий розмір майбутньої пенсії. Звернуто увагу на актуальну тему «Легалізація заробітної плати», оскільки її вирішення надасть додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду, вказано на необхідність легального оформлення трудових відносин.

Відвідувачі охоче погодились зареєструватись на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою подальшого користування сучасними електронними сервісами. Присутні змогли познайомитись з програмою «Пенсійний калькулятор», та самостійно внести необхідні дані й провести попередній розрахунок майбутньої пенсії.

Протягом розмови громадянам також було повідомлено про заходи в рамках проекту «Луганщина у нас одна», надано інформаційні буклети.