You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

30.06.2017

27 червня 2017 року в м.Сєвєродонецьку відбулись міські та обласні урочисті заходи щодо відзначення одного з головних державних свят – Дня Конституції України.

Прийняття основного документу України 28 червня 1996 року стало визначною датою для нашої держави. Конституція стала запорукою розвитку суверенного українського суспільства, правовою основою нашої держави, гарантом прав та свобод громадян.

Співробітники управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області були запрошені на святковий концерт, який пройшов в Сєвєродонецькому обласному музичному училищі імені С.Прокоф'єва.

Концерт було розпочато з привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза.

Урочиста частина свята була присвячена нагородженню видатних жителів Луганської області, які мають у своїй діяльності високі досягнення та вклад у розвиток Луганщини та України.

Привітали гостей концерту музиканти та солісти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії під керівництвом головного диригента Євгена Тутевича, які подарували глядачам виконання відомих українських пісень.