You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Спільна нарада з Сєвєродонецьким міським ВДВС ГТУЮ у Луганській області

23.06.2017

16 червня 2017 року року в рамках «круглого столу» проведено спільну нараду з в.о. начальника Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області Оленою Гречишкіною.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку були присутні начальник управління Олена Бєлікова, перший заступник начальника управління Людмила Кулішова, начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна, заступник начальника фінансово-економічного відділу Ганна Тодорова.

Головним питанням зустрічі стало визначення порядку погашення заборгованості ДП «Науково-дослідний інститут техніки безпеки хімічних виробництв» перед управлінням Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області. Для вирішення питання на зустріч було запрошено представника підприємства Олександра Голотайстрова.

Впродовж розмови присутніми було прийнято рішення про посилення спільної роботи щодо погашення заборгованості за виконавчими документами та здійснення виконавчих дій, направлених на повне та своєчасне виконання виконавчих документів, переданих управлінням, про стягнення заборгованості з ДП „Науково-дослідний інститут техніки безпеки хімічних виробництв», шляхом звернення стягнення на кошти, що містяться на розрахункових рахунках боржника, та майно боржника.