You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

«Школа майбутнього пенсіонера» приймає нових учнів

03.07.2017

30 червня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела черговий урок в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера». У заході взяли участь 5 майбутніх пенсіонерів.

Головною темою заняття обрали питання щодо правової перевірки документів для первинного призначення пенсій. Людмила Шуліка звернула увагу відвідувачів, що завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію. Охочі змогли познайомитись з програмою «Пенсійний калькулятор», та самостійно внести необхідні дані й провести попередній розрахунок майбутньої пенсії.

Присутнім роз’яснили, що чим більше страховий стаж та офіційна заробітна плата, тим буде вищий розмір майбутньої пенсії. Звернули увагу на актуальну тему «Легалізація заробітної плати», оскільки її вирішення надасть додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду, вказано на необхідність легального оформлення трудових відносин.

Громадяни зареєструвались на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою подальшого користування сучасними електронними сервісами.