You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

«Школа майбутнього пенсіонера» працює без канікул

28.07.2017

27 липня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації УПФУ в м.Сєвєродонецьку Людмила Шуліка провела заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера». Цього разу у заході взяли участь 7 майбутніх пенсіонера.

Людмила Шуліка звернула увагу відвідувачів, що головне завдання «Школи майбутнього пенсіонера» – це роз’яснення умов виходу на пенсію, правова оцінка документів, трудової книжки, довідок. Завдяки завчасному зверненню осіб до управління Пенсійного фонду можливо вчасно виявити та усунути недоліки в документах, надати запити для отримання всіх документів, які бракують, ще до настання права на пенсію.

Особливу увагу вона звернула на те, що офіційне працевлаштування позитивно впливає на право призначення та розміру майбутньої пенсії, яка залежить від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати.

Людмила Шуліка запропонувала активно користуватись дистанційними формами надання пенсійних послуг. Акцентувала, що інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені внески можна отримати за допомогою веб-порталу електронних послуг пенсійного фонду України.

Відвідувачі залюбки зареєструвалися на веб-порталі Пенсійного фонду України та навчилися користуватися сучасними електронними сервісами, змогли ознайомитись з програмою «Пенсійний калькулятор», та самостійно внести необхідні дані й провести попередній розрахунок майбутньої пенсії.

По завершенні зустрічі всі майбутні пенсіонери отримали змістовні відповіді та інформаційні матеріали.