You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

«Школа майбутнього пенсіонера» активно працює

28.08.2017

28 серпня 2017 року заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Людмила Шуліка та головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Ірина Зеленська провели заплановане заняття в рамках щомісячного заходу «Школа майбутнього пенсіонера».

Під час заняття фахівець відділу з обслуговування громадян надала роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві, зосередила увагу на умовах і порядку призначення пенсії, проінформувала про можливість завчасного звернення до управління Фонду з метою надання правової оцінки документів, необхідних для призначення пенсії, тощо. Також присутніх було ознайомлено з нововведеннями у пенсійному забезпеченні та запровадженні накопичувальної системи.

Особливу увагу Людмила Шуліка звернула на те, що офіційне працевлаштування позитивно впливає на право призначення та розміру майбутньої пенсії, яка залежить від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати. Фахівець управління запропонувала активно користуватись дистанційними формами надання пенсійних послуг, акцентувала, що інформацію зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені внески можна отримати за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

По завершенні зустрічі всі майбутні пенсіонери отримали змістовні відповіді та інформаційні матеріали.