You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Семінар з працівниками відділу освіти Сєвєродонецької міської ради

21.03.2017

17 березня 2017 року головним спеціалістом відділу контрольно-перевірочної роботи управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Тетяною Іванченко було проведено семінар для працівників відділу освіти Сєвєродонецької міської ради.

Семінар було проведено в форматі «питання – відповідь», що надало можливість відкритому спілкуванню спеціаліста управління з присутніми на семінарі, а присутнім, в свою чергу, поставити всі питання, що є актуальними на сьогодні.

Головне питання, що було розглянуто – легалізація трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. Тетяна Іванченко зазначила, що відповідно до діючого законодавства, встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду, тобто у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску.

Присутні на семінарі поставили питання щодо впровадження та функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування. Спеціаліст управління надала консультацію щодо етапів впровадження даної системи в Україні, пояснила переваги, які стосуватимуться власників накопичувальних рахунків у пенсійній системі.

Тетяна Іванченко наприкінці зустрічі роздала присутнім інформаційні матеріали щодо можливості одержання електронних послуг засобами Веб-порталу, порядок реєстрації на ньому та можливість здійснення постійного контролю за даними, які впливають на пенсійні права застрахованих осіб.