You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Семінар з працівниками управління «Електронна декларація для державних службовців органів Пенсійного фонду – особливості складання, подання та оприлюднення»

30.01.2017

27 січня 2017 року в управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведено тематичний семінар на тему «Електронна декларація для державних службовців органів Пенсійного фонду – особливості складання, подання та оприлюднення».

Метою семінару стало надання роз’яснень працівникам управління щодо технічних особливостей складання, строків оприлюднення та відповідальності за невиконання умов подання електронних декларацій. Роз’яснення були надані відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» N 1700-VII від 14 жовтня 2014 року.

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Олена Барабанова розповіла про початок проведення другого етапу електронного декларування державних службовців з 01 січня 2017 року, який передбачає обов’язкове оприлюднення електронних декларацій всіма категоріями державних службовців до 01 квітня 2017 року. Щорічна декларація повинна охоплювати звітний рік, тобто період з 01 січня до 31 грудня 2016 року.

 

Впродовж доповіді приділено увагу необхідності ретельної та відповідальної підготовки даних та документів щодо інформації про членів сім’ї суб’єкта декларування, об’єктів нерухомості, рухомого майна, доходів та фінансових зобов’язань. Працівники управління отримали роз’яснення щодо термінів внесення інформації до форми декларації, можливості зміни даних, подання виправленої декларації. Окрему увагу присвячено видам відповідальності за несвоєчасне подання декларації або подання завідомо недостовірних даних.

Начальник відділу адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем Аліна Князєва надала роз’яснення щодо технічних аспектів подання декларацій шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Аліна Князєва розповіла про особливості користування персональними електронними цифровими підписами, технічними умовами внесення даних до форми електронної декларації. Працівники управління були наочно ознайомленні з особливостями заповнення даних у кожному розділі форми декларації.

Кожен з присутніх мав можливість отримати аргументовані відповіді щодо інших питань виконання свого обов’язку – подання щорічної електронної декларації.