You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Семінар на тему « Реєстрація актів цивільного стану громадян, виконання судових рішень стосовно осіб, які проживають в зоні АТО, та ВПО»

30.11.2016

25.11.2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області спільно з міжнародною гуманітарною організацією «Норвезька рада у справах біженців» було проведено семінар для працівників юридичних служб територіальних органів виконавчої влади
на тему «Реєстрація актів цивільного стану громадян, виконання судових рішень стосовно осіб, які проживають в зоні АТО, та ВПО». Від управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку була присутня начальник юридичного відділу Рисухіна Наталія Ігорівна.

Метою семінару було підвищення рівня правових знань щодо законодавства та практики його застосування в питаннях реєстрації актів цивільного стану громадян, виконання судових рішень стосовно осіб, які проживають в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та внутрішньо переміщених осіб, а також доступу таких осіб до правосуддя, адміністративних механізмів реалізації прав.

Обговорено процедуру надання допомоги у відновленні або отриманні необхідних документів органів державної реєстрації актів цивільного стану, аспекти отримання, відновлення втрачених або пошкоджених документів, які посвідчують особу громадянина України.