You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Семінар для представників кадрових служб міста

24.11.2016

В управлінні  Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області проведено семінар для представників кадрових служб міста.   

Заступник начальника управління Олена Вєтрова ознайомила учасників семінару  зі Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, основною метою якої є суттєве покращення якості обслуговування громадян, вдосконалення управління фінансовими ресурсами Фонду, впровадження сучасних управлінських та інформаційних технологій, скорочення адміністративних видатків, забезпечення прозорості та відкритості у роботі органів Фонду.        

Вона роз’яснила учасникам семінару  положення постанови Кабінету Міністрів України №461 від 24.06.2016 „Про затвердження списків, виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах”,  Порядок визанчення права на пенсію за віком на пільгових умовах з урахуванням вищезазначеної постанови.

В ході зустрічі головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Наталія Хохлова акцентувала увагу на документах, які подаються до органів Пенсійного фонду України для призначення, перерахунку пенсій, своєчасному направленні пенсіонерів при прийомі на роботу або звільненні з роботи до управління Пенсійного фонду, щоб уникнути переплат по пенсіям.      

Вона розповіла присутнім про сучасні можливості отримання інформації з пенсійних питань через веб-портал Пенсійного фонду України, а також друковане видання «Пенсійний кур’єр» та «Вісник Пенсійного фонду України». Учасникам семінару роздано інформаційно-роз’яснювальні матеріали з питань пенсійного законодавства.

У ході діалогу було поставлено багато різнопланових питань, на які надано вичерпні відповіді.