You are here

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби України!

Професія державного службовця – важлива та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

Від ефективності функціонування державної служби залежить ступінь задоволення законних інтересів громадян, реалізація 

                                                                                                  державної соціальної політики.

Бажаємо Вам здоров'я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях,

добра і добробуту, заслуженої поваги і вдячності людей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний,

а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного

і відповідального професійного обов’язку.

З повагою,

колектив УПФУ в м.Сєвєродонецьку

СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ СЛУЖБ

29.05.2017

25 травня 2017 року спільно з міжнародною гуманітарною організацією «Норвезька рада у справах біженців» буде проведено постійно діючий семінар для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської роботи були присутні головні спеціалісти-юрисконсульти юридичного відділу Оксана Мостова та Ольга Косілкова.

Присутні обговорили актуальні питання з теми «Доступ до правосуддя: практичні аспекти захисту соціальних прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали у ході конфлікту».

На порядку денному були розглянуті такі питання: правові аспекти механізму призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат; сприяння зайнятості та захисту трудових прав внутрішньо переміщених осіб; судова практика зі звернення внутрішньо переміщених осіб щодо соціальних виплат, захисту трудових прав, підтвердження фактів, що мають юридичне значення.