You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

СЕМІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЮРИДИЧНИХ СЛУЖБ

29.05.2017

25 травня 2017 року спільно з міжнародною гуманітарною організацією «Норвезька рада у справах біженців» буде проведено постійно діючий семінар для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської роботи були присутні головні спеціалісти-юрисконсульти юридичного відділу Оксана Мостова та Ольга Косілкова.

Присутні обговорили актуальні питання з теми «Доступ до правосуддя: практичні аспекти захисту соціальних прав внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали у ході конфлікту».

На порядку денному були розглянуті такі питання: правові аспекти механізму призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщених осіб та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат; сприяння зайнятості та захисту трудових прав внутрішньо переміщених осіб; судова практика зі звернення внутрішньо переміщених осіб щодо соціальних виплат, захисту трудових прав, підтвердження фактів, що мають юридичне значення.