You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Розпочав роботу агентський пункт з надання пенсійних послуг

08.12.2017

8 грудня 2017 року в приміщені громадської організації ветеранів війни та праці ПрАТ «АЗОТ» відбулося відкриття агентського пункту з надання пенсійних послуг.  Метою відкриття є забезпечення доступності послуг Пенсійного фонду України та організація ефективного прийому обслуговування осіб.

У відкритті прийняли участь начальник управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області Олена Бєлікова, Голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш та Голова громадської організації ветеранів війни та праці ПрАТ «АЗОТ» Олександр Воронько. Перший прийом громадян провела заступник начальника відділу обслуговування громадян Інна Зінченко та начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Аліна Князєва.

Першим відвідувачам агентського пункту надані роз’яснення з питання реформування пенсійної системи України в сучасних умовах з 1 жовтня 2017 року та легалізації заробітної плати, запропоновано активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян, зокрема, користуватися можливостями веб-порталу Пенсійного фонду України.

Передбачається, що спеціалісти Управління проводитимуть роз’яснення щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; прийматимуть замовлення на видачу довідок про розмір пенсії, довідок ОК5; допомагатимуть із заповненням анкет на виготовлення пенсійного посвідчення; надаватимуть перелік документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання; проводитимуть попередню оцінка правомірності документів для первинного призначення пенсій та інше. Прийом відвідувачів здійснюватиметься щоп’ятниці.

По завершенню прийому присутні отримали відповіді на всі хвилюючі питання.