You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Прийом громадян в рамках проведення Всеукраїнського тижня права

07.12.2016

06.12.2016р. в рамках проведення Всеукраїнського тижня права начальником юридичного відділу Наталією Рисухіною було проведено особистий прийом громадян. Під час заходу присутнім було інформовано про те, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 627-р з 5 грудня стартував Всеукраїнський тиждень права, який триватиме по 9 грудня 2016 року.

Метою заходу є сприяння підвищенню рівня правової культури населенню, а також інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.

За консультацією на особистий прийом звернулось дві особи. На прийомі були розглянуті питання щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На поставлені запитання начальник відділу надала обґрунтовані відповіді та роз’яснення відповідно до діючого законодавства.

    

Окрім цього, 06.12.2016р. Наталія Рисухіна взяла участь у роботі громадської правової приймальні при Сєверодонецькій міській раді Луганської області. За консультаціями звернулась одна особа. На прийомі були розглянуті питання щодо приватизації житла. Начальник юридичного відділу надала пояснення та консультацію щодо подальшого вирішення питання.