You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Прийом громадян на виїзних прийомах та агентських пунктах.

06.03.2018

02 березня 2018 року спеціалістами відділу обслуговування громадян були проведені виїзні прийоми за місцем населення громадян та в агентському пункті  ПрАТ «Азот».

З метою своєчасного надання послуг, спеціалісти управління відвідали 7 пенсіонерів похилого віку та з обмеженими можливостями. У зручний для громадян спосіб було наданні довідки про розмір пенсії, щодо переведення пенсійної справи,  про зміну фактичного місця проживання, довідки про розмір пенсії  та надано індивідуальну відомість про застраховану особу.

Також працівники управління надали консультації громадянам в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот». Цього разу на прийом звернулось 20 громадян. Питання здебільшого стосувались сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередні періоди роботи на підприємстві та перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, та  надані роз’яснення щодо розміру страхового стажу необхідного для виходу на пенсію в залежності від віку пенсіонера. Спеціалісти управління запропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.