You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Прийом громадян на виїзних прийомах та агентських пунктах

23.01.2018

19 січня 2018 року спеціалістами відділу обслуговування громадян проведені виїзні прийоми за місцем населення громадян та в агентських пунктах у смт.Борівське та ПрАТ «Азот».

З метою своєчасного надання послуг, спеціалісти управління відвідали 7 пенсіонерів похилого віку та з обмеженими можливостями. У зручний для громадян спосіб було наданні довідки про розмір пенсії, прийнято заяви про поновлення виплати пенсій, про зміну способу отримання пенсійних виплат та оформлено електронне пенсійне посвідчення.

Відповідно до графіка, проведено прийом громадян в агентському пункті у смт. Борівське. Спеціалісти надали кваліфіковані консультації з питань розрахунку необхідного стажу для призначення пенсії, перерахунку пенсій, надали попередньо замовлені довідки про розмір пенсій. Всього на прийом звернулось 12 громадян.

Також спеціалісти управління надали консультації громадянам в агентському пункті ПрАТ Сєвєродонецьке об’єднання «Азот». Цього разу на прийом звернулось 23 громадянина. Питання здебільшого стосувались перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за попередні періоди роботи на підприємстві.