You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Показники роботи з питань запобігання та виявлення корупції управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області за 1 квартал 2018 року

З метою прозорості, відкритості та виконання антикорупційного законодавства у ЗМІ розміщено 5 матеріалів: 1) Підсумки роботи юридичного відділу за 2017 рік; 2) Підсумки роботи управління зі звернення громадян у 2017 році; 3) Головні показники роботи управління за 2017 рік;  4) Звіт про виконання бюджету за 2017 рік;

5) Показники роботи з питань запобігання та виявлення корупції управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області за 12 місяців 2017 року.

Впродовж 1 кварталу 2018 року в управлінні, за участю керівництва управління та відділу по роботі з персоналом для працівників проведено 5 короткотермінових семінарів: 12.01.2018 – «Пам’ятка суб’єктам декларування щодо подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»; 18.01.2018 – «Про додержання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та етичних норм поведінки»; 26.01.2018 – «Заповнення електронної декларації – відповіді на найбільш актуальні питання»; 16.02.2018 – «Конфлікт інтересів – треба знати!»; 23.03.2018 – «Близькі особи: поняття, обмеження, повідомлення».

З метою реалізації державної антикорупційної політики з подолання корупції, причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим неправомірним діянням в органах державної влади в управлінні на 9 виробничих нарадах при начальнику управління та 24 нарадах у відділах обговорювались питання протидії корупції спрямованих на попередження, виявлення та припинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, з боку осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Протягом 1 кварталу 2018 року здійснено перевірку 112 електронної  декларації. З них: 84 електронні декларації типу «щорічна» за 2017р.; 2 електронні декларації типу «перед звільненням»;  17 електронних декларацій типу «після звільнення» звільнених державних службовців у 2017 році, 9 електронних декларацій типу «кандидат на посаду». Також подано 2 повідомленні про суттєві зміни у майновому стані. При подані електронних декларацій, спеціалістам управління надавались консультації та допомога щодо коректного заповнення та своєчасного надіслання декларацій.

Протягом 1 кварталу 2018 року відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» та відповідного обов’язку кожного спеціаліста управління повідомляти свого безпосереднього керівника у разі виникнення ситуації потенційного або реального конфлікту інтересів при зверненні до управління близьких осіб, було перевірено 6 таких випадків. Спеціалістами управління, близькі особи яких звернулись з питань призначення або перерахунку пенсій, подані доповідні записки, на підставі яких уповноваженим з питань запобігання та протидії корупції було проведено перевірку наявності конфлікту інтересів. У результаті перевірок встановлено відсутність наявності конфлікту інтересів у всіх зверненнях.

З метою запобігання конфлікту інтересів та виникненню корупційних випадків в управлінні,  у березні проведено складання реєстру пенсійних справ пенсіонерів – близьких осіб працівників, які звернулись з питанням призначення або перерахунку пенсій.