You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ПОДЯКА СПЕЦІАЛІСТАМ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М.СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

09.01.2018

Головна мета кропіткої роботи управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області – це надання якісних, кваліфікованих, своєчасних послуг громадян міста.

Щодня спеціалісти відділу обслуговування громадян управління приймають дуже велику кількість відвідувачів, які звертаються за вирішенням різноманітних питань. Кожному громадянину приділяється максимальна увагу, розуміння та співчуття для якнайшвидшої допомоги при вирішенні проблеми. Тому спеціалістам дуже приємно і вкрай важливо отримати слова щирої подяки.

Днями один з відвідувачів управління розмістив на сайті Сєвєродонецька такі слова вдячності:

«Позитив від Управління Пенсійного Фонду України в м.Сєвєродонецьку

Мій сусід попросив мене через цей сайт висловити подяку працівникам Управління Пенсійного Фонду України в м.Сєвєродонецьку за оперативне вирішення його питання. Виконую його прохання.

Йому необхідно було терміново одержати довідку про розмір його пенсії.

В зв’язку з хворобою, він не зміг особисто прийти на прийом в УПФУ, і звернувся з проханням переслати йому довідку поштою. Яке ж було його здивування, коли йому, попередньо подзвонили, узгодили час, і спеціалісти відділу обслуговування громадян УПФУ Лахова М. Р. і Орєхова О. І. принесли довідку прямо в квартиру. Якби всі посадові особи були такі уважні до потреб громадян!!!

P. S. Для тих, хто бажає знати свої права та обов’язки при зверненні до органів Пенсійного Фонду України, рекомендую ознайомитися з:

Правління Пенсійного Фонду України. Постанова 30.07.2015 № 13-1. Про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного Фонду України. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0991-15

"Пенсіонер Козлов"»

Посилання: https://sd.ua/blog/8446