You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Підсумки проведення Всеукраїнського тижня права в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області.

09.12.2016

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 627-р з 5 по 9 грудня 2016 року тривав Всеукраїнський тиждень права.

Під час Всеукраїнського тижня права в управлінні проводився ряд додаткових заходів, які спрямовані на підвищення рівня правової культури як працівників управління, так і громадян.

Розпочались заходи з висвітлення в засобах масової інформації плану заходів з нагоди святкування Всеукраїнського тижня права в управлінні Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області. 05.12.2016р. на офіційному сайті управління розміщено статтю «В управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області стартував Всеукраїнський тиждень права», в якій міститься затверджений план заходів з участі в проведенні у 2016 Всеукраїнського тижня права.

06.12.2016р. начальником юридичного відділу проведено особистий прийом громадян та взято участь у роботі громадської правової приймальні при Сєверодонецькій міській раді Луганської області. Про даний захід підготовлено статтю «Прийом громадян в рамках проведення Всеукраїнського тижня права», яку розміщено на офіційному сайті управління та на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради. Серед присутніх на прийомі проведено роз’яснювальну роботу, що важливим джерелом інформації, що широко висвітлює пріоритети державної пенсійної політики є офіційні періодичні видання Пенсійного фонду України «Пенсійний кур’єр» та «Вісник Пенсійного фонду України».

Протягом тижня питання реалізації і захисту прав людини з питань, що стосуються захисту пенсійних прав людини були висвітлені в засобах масової інформації. Спеціалістами юридичного відділу була підготовлена стаття на тему: «Реалізація і захист прав людини, з питань, що стосуються діяльності управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області», яка була розміщена на інформаційному стенді в приміщенні управління, на офіційному сайті управління, на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради.

Крім того, спеціалістами юридичного відділу управління проведено 9 учбових семінарів з працівниками управління з питань реалізації і захисту прав людини. Під час семінарів наголошувалось на пріоритетності захисту прав людини, в тому числі прав громадян у відносинах з органами Фонду.

Загалом вжиті заходи були направлені на підвищення рівня правової культури населення, а також інформованості про конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту.