You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Пенсійний фонд провів флешмоб на тему легалізації заробітної плати

31.08.2017

Днями відбувся незвичайний флешмоб за участю працівників управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку.  Фахівці проводили роз’яснювальну роботу серед населення щодо виявлення «тіньової» зайнятості та легалізації доходів працюючого населення, підвищення

рівня поінформованості населення щодо прав у сфері пенсійного забезпечення, детінізації доходів та впровадження накопичувальної системи. Роз’яснення передовсім проводилися серед молоді, підприємців, працюючого населення.

Зокрема, під час акції працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадянин позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому. Підприємцям же наголошували на важливості укладання трудових договорів з найманими працівниками та дотримання законодавства з оплати праці. Крім цього, громадяни отримували тематичні буклети, а працівник управління пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

.