You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Пенсійний фонд провів флешмоб на тему: 35 років страхового стажу, якщо працюєш легально -це реально!

21.02.2018

Днями відбувся тематичний флешмоб в автошколі «За рулем» за участю працівників управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку. У нинішніх кризових умовах актуальною темою є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах».

Фахівці проводили роз’яснювальну роботу серед населення щодо виявлення «тіньової» зайнятості та легалізації доходів, підвищення рівня поінформованості населення щодо прав у сфері пенсійного забезпечення та детінізації доходів.

Кожному працюючому громадянину необхідно перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахувань Єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець до Пенсійного фонду України, щоб мати впевненість у одержанні справедливо заробленої пенсії.

Зокрема, під час акції працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадянин позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому. Крім цього, громадяни отримували тематичні буклети, а працівники управління пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.