You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

ПЕНСІЙНІ ЗУСТРІЧІ З БОРЖНИКАМИ

14.12.2016

Начальник управління Олена Бєлікова з начальником відділу платежів до пенсійної системи Ларисою Артемовою проводять бесіди з керівниками підприємств, які мають заборгованість перед Пенсійним фондом з метою інформування, що однією з найбільших проблем залишається питання погашення заборгованості перед Пенсійним фондом, яка станом на 01.12.2016р. складає 125,6 млн.грн.

На зустрічі з керівником підприємства ПАТ «Луганскгаз» Олена Бєлікова зазначила, що пенсійна система дуже чуттєва до стану економіки. Наповнення бюджету Фонду залежить від двох основних факторів: фонду оплати праці, який є базою для нарахування єдиного соціального внеску, і своєчасності сплати таких внесків в терміни, які передбачені діючим законодавством. Тобто від розміру отриманої заробітної плати залежить як рівень соціального захисту людини, так і гідний розвиток міста у цілому.

Важливим фактором наповнення бюджету Пенсійного фонду залишається погашення заборгованості за всіма видами платежів, тобто відшкодування пільгових, наукових пенсій та страхових внесків.

Під час бесіди Олена Бєлікова акцентувала увагу на необхідності легального працевлаштування та обов’язковості сплати страхових внесків.