You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Обговорення питання погашення заборгованості ПрАТ «АЗОТ» перед Пенсійним фондом України

28.11.2017

Напередодні відбулася зустріч керівництва Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Луганської області з головою первинної профспілкової організації ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» Валерієм Чернишем щодо погашення заборгованості із заробітної плати, по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та по сплаті ЄСВ.

Начальник управління Олена Бєлікова наголосила, що одним із джерел надходжень до бюджету Пенсійного фонду України є надходження від відшкодування фактичних витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідного чинного законодавства. Також вона акцентувала увагу, що своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, гідне пенсійне забезпечення, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань та  інші виплати.

Наприкінці зустрічі був вироблений план дій щодо діяльності підприємства-боржника в напрямку активізації погашення існуючої заборгованості, складання графіків та забезпечення їх виконання.