You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Круглий стіл з Сєвєродонецьким міським ВДВС

22.12.2016

21 грудня 2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку відбулась спільна нарада у форматі «круглого столу» з в.о. начальника Сєвєродонецького міського ВДВС Гречишкіною О.В.

Від управління були присутні начальник управління Олена Бєлікова, перший заступник начальника управління Людмила Кулішова, начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна, заступник начальника відділу надходження платежів до пенсійної системи Ольга Нахімова.

Впродовж наради обговорено наступні питання:

1. Забезпечення активізації спільної роботи по погашенню заборгованості за виконавчими документами щодо примусового стягнення заборгованості з ЄСВ та закінчення виконавчих проваджень за залишками такої заборгованості, стягувачем за якими є управління.

2. Виконання графіку спільних виїздів до боржників на 4 квартал 2016 року з метою виявлення та опису майна, а також виявлення та вилучення грошових коштів з каси боржника.

3. Забезпечення проведення звірки виконавчих документів за 4 квартал 2016 року.

4. Додержання строків направлення документів на утримання суми боргу з пенсії або заробітної плати боржника.

5. Додержання строків розгляду скарг у виконавчому провадженні.

6. Про виконання заходів, визначених у протокольному дорученні органам державної виконавчої служби та управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області від 11.11.2016 року

Щодо кожного питання прийнято відповідне рішення, обговорено методи та напрямки подальшої спільної роботи.