You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

КРУГЛИЙ СТІЛ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІЗАЦІЇ З БЕЗПЕКИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА В ЄВРОПІ

21.03.2016

18 березня 2016 року відбувся „круглий стіл” за участю першого заступника начальника  управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку Людмили Кулішової та представників спеціальної моніторінгової місії в Україні Анні Сайретт та Ханни Волонсевіч.

Метою роботи Міссії є збір інформації, звіт про ситуацію з безпекою та встановлення фактів, щодо конкретних випадків та подій на містах. Представники Міссії спілкуються з різними групами населення – з представниками влади на всіх рівнях, громадськістю, єтничними та релігійними групами.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання стосовно забезпечення пенсійних виплат переселенцям з тимчасово окупованої території. Кількість пенсіонерів за останні роки збільшилося на 32000 осіб. Людмила Кулішова розповіла, які заходи проведено для покращення обслуговування громадян. В управлінні створено спеціальний фронт-офіс, в якому приймають документи від пенсіонерів та видають їм потрібні довідки, а бек-офіс  обробляє  документи. За умови впровадження таких технологій буде змінюватися й структура Фонду, а функції працівників – оптимізуватися. У зв’язку зі збільшенням пенсіонерів навантаження на спеціалістів управління теж збільшилося врази. Зараз кожного дня на прийом звертається тільки переселенців більше 200 осіб.

Присутні відповили на запитання, обговорили пропозиції та подальшу роботу.