You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Круглий стіл з питання легалізації зайнятості населення

18.05.2017

16 травня 2017 року в рамках «круглого столу» проведено спільну нараду при Сєвєродонецькій міській раді з метою обговорення питання легалізації зайнятості населення, заробітної плати та забезпечення підвищення розміру мінімальної заробітної плати на 2017 рік.

На спільній нараді були присутні представники Сєвєродонецької міської ради, Управління праці та соціального захисту населення, Сєвєродонецького міського центру зайнятості, Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області, Головного управління державної фіскальної служби України в Луганській області, Головного управління державної праці у Луганській області.

Від управління Пенсійного фонду України в Луганській області у нараді взяла участь заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Людмила Шуліка.

Учасники наради проаналізували сьогоденний стан заборгованості з виплати заробітної плати у місті та області, прийняли рішення про подальшу організацію заходів у напрямку легалізації найманої праці, домовились щомісячно проводити спільні зустрічі з залученням представників органів державної влади та роботодавців.