You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Круглий стіл з питань поновлення виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам

12.05.2017

12 травня 2017 року в рамках «круглого столу» проведено спільну нараду з представниками Управління праці та соціального захисту населення Сєвєродонецької міської ради та Сєвєродонецького відділення ПАТ «Ощадбанк». Всього було присутні 9 осіб.

Від УПФУ в м.Сєвєродонецьку були присутні начальник управління Олена Бєлікова, заступник начальника управління Олена Вєтрова, начальник відділу обслуговування громадян Алла Єнченко та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ірина Карлова.

Головною метою зустрічі стало обговорення питання поновлення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам відповідно до «Порядку здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування» Постанови КМУ від 08 червня 2016р. № 365 у разі отримання повідомлення від ПАТ «Державний ощадний банк України» про зупинення видаткових операцій за поточним рахунком внаслідок відсутності проходження фізичної ідентифікації внутрішньо переміщеної особи.

У результаті обговорення учасниками наради зазначеного питання були прийняті рішення щодо порядку та процедури звернень внутрішньо переміщених осіб до УПФУ в м.Сєвєродонецьку, УПтаСЗН, ПАТ «Ощадбанк» та подальшої взаємодії між установами.