You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Круглий стіл з начальником Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області

30.03.2017

28 березня 2017 року в рамках «круглого столу» проведено спільну нараду з начальником Сєвєродонецького міського ВДВС ГТУЮ у Луганській області Морозовим Д.М.

Від управління Пенсійного фонду України в м.Сєвєродонецьку були присутні начальник управління Олена Бєлікова, перший заступник начальника управління Людмила Кулішова, начальник юридичного відділу Наталія Рисухіна, заступник начальника відділу платежів до пенсійної системи Ольга Нахімова. Всього були присутні 5 осіб.

Протягом спільної наради обговорено такі питання:

1. Забезпечення активізації спільної роботи по погашенню заборгованості за виконавчими документами щодо примусового стягнення заборгованості з ЄСВ та закінчення виконавчих проваджень за залишками такої заборгованості, стягувачем за якими є управління.

2. Виконання графіку спільних виїздів до боржників на 1 квартал 2017 року з метою виявлення та опису майна, а також виявлення та вилучення грошових коштів з каси боржника.

3. Забезпечення проведення звірки виконавчих документів за 1 квартал 2017 року.

4. Додержання строків направлення документів на утримання суми боргу з пенсії або заробітної плати боржника.

5. Додержання строків розгляду скарг у виконавчому провадженні.

 

У результаті обговорення зазначених питань, прийняті наступні рішення:

1. Посилити спільну роботу щодо погашення заборгованості за виконавчими документами щодо примусового стягнення заборгованості з ЄСВ та закінчення виконавчих проваджень за залишками такої заборгованості, стягувачем за якими є управління.

2. З метою виявлення та опису майна, а також виявлення та вилучення грошових коштів з каси боржника Відділу державної виконавчої служби здійснювати спільні з представниками управління виїзди за місцем знаходження боржників.

3. Відділу державної виконавчої служби та управлінню вжити заходів щодо своєчасності проведення звірки виконавчих документів за 1 квартал 2017 року.

4. Відділу державної виконавчої служби своєчасно направляти документи на утримання заборгованості з пенсії або заробітної плати боржника.

5. Відділу державної виконавчої служби дотримуватись строків розгляду скарг управління на дії (бездіяльність) державних виконавців та повідомляти управління про результати їх розгляду.