You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

«Круглий стіл» в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості

21.08.2017

18 серпня 2017 року в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся «круглий стіл» представників роботодавців бюджетної сфери міста та фахівців державних установ.

З присутніх були Олена Пушкіна – заступник директора, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, Ганна Левенець - начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Луганського обласного центру зайнятості, Марина Мартинюк – заступник начальника відділу державного нагляду в сфері трудових віносин Головного управління Держпраці у Луганській області, Людмила Шуліка  – заступник начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного Фонду України  в м.Сєвєродонецьку. Від роботодавців були запрошені: представники бухгалтерської та кадрової служби роботодавців з числа бюджетної сфери - військомати, військова частина, департаменти ЛОДА та інші представники держслужби. 

Людмила Шуліка повідомила, що зараз органами Пенсійного фонду проводиться наймаштабніша по своїй значимості робота по створенню та наповненню Реєстру застрахованих осіб. Коректність та повнота інформації яка надходить до цього реєстру напряму залежить від коректності подання звіту з єдиного соціального внеску. Відмітила, що порушення законодавства в сфері пенсійного забезпечення тягнуть за собою негативні наслідки, такі як соціальна незахищеність найманого працівника, а саме вiдсутнiсть трудового стажу, відпустки, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби та інше.

Веб-портал, який цілодобово доступний за  адресою:  http:\\www.portal.pfu.gov.ua  надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, автономно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду і фахівець вкотре запропонувала усім присутнім зареєструватися та самостійно контролювати свої права.

І на початку і наприкінці виступу Шуліка Л.О. наголосила на тому, що дуже важливо підтримувати зворотній зв’язок між страхувальниками та спеціалістами УПФУ в м. Сєвєродонецьку для можливості швидкого реагування на виникаючі час від часу проблемні питання та плідного діалогу в інтересах застрахованих осіб та розповсюдила інформаційні листівки з контактами спеціалістів УПФУ в м. Сєвєродонецьку та корисними посиланнями на веб-ресурси.