You are here

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА В ДІЇ

Круглий стіл на тему «Обговорення механізму відновлення пенсійних виплат для громадян, що проживають на непідконтрольних уряду територіях»

20.04.2017

19.04.2017 року Норвезькою Радою у справах біженців (NRC) проведено круглий стіл на тему «Обговорення механізму відновлення пенсійних виплат для громадян, що проживають на непідконтрольних уряду територіях».

У заході взяли участь народний депутат України Наталія Веселова, заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішик, представники місцевих органів виконавчої влади та неурядових організацій.

Від управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку була присутня перший заступник начальника управління Людмила Кулішова.

Метою круглого столу стало визначення та пошук шляхів вирішення проблем, з якими стикаються пенсіонери у зв’язку з конфліктом на Сході України.

В рамках проведення круглого столу учасниками обговорено проект механізму пенсійних виплат пенсіонерам, що проживають на непідконтрольній уряду території, який буде представлений робочою групою при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.